O firmie

Firma „DĄB” z siedzibą w Ornontowicach, założona w 1989 roku, jest synonimem jakości i profesjonalizmu w branży meblarskiej i stolarki budowlanej. Dzięki solidnym inwestycjom, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, „DĄB” cieszy się uznaniem i zaufaniem na rynku.

Nasze atuty to nie tylko niezawodność i ciągłość produkcji, ale także solidne podstawy zarządzania, które pozwoliły nam na ugruntowanie pozycji w branży. Dywersyfikacja rynku i dynamiczne reagowanie na potrzeby klientów pozwalają nam systematycznie zwiększać grono zadowolonych odbiorców.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pielęgnowaniu tradycji oraz estetyce wykonania, kontynuujemy działalność, budując trwałe relacje z klientami. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z materiałów drewnopochodnych, oferując zarówno standardowe produkty, jak i te na specjalne zamówienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Współpracujemy z architektami z Polski i z zagranicy, realizując prestiżowe projekty. Do naszych osiągnięć należą między innymi:

  • Dom jednorodzinny w Rybniku, zwycięzca nagrody głównej 26. edycji Architektura Roku Województwa Śląskiego
  • Wyposażenie pasaży w ławki w Centrach Handlowych M-1 [Czeladź, Bytom, Zabrze, Poznań, Częstochowa, Warszawa, Lublin, Radom, Łódź]
  • Wyposażenie pasaży w ławki i donice w Centrach Handlowych TESCO [Gliwice, Tychy, Łódź, Warszawa, Poznań, Kraków]
  • Wykonanie recepcji Hotelu „DIAMENT” w Gliwicach
  • Wykonanie wystroju wnętrza ciastkarni „A.Blikle” [Gliwice ul. Zwycięstwa, Silesia City Center – Katowice]
  • Wykonanie kuchni „ISLANDCOOK”, Dyplom 2012 r. [Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu]